Jump to content (skip navigation)
 
 

Koncerty świąteczne

Serdecznie zapraszamy na Koncerty Świąteczne uczniów zielonogórskiej Szkoły Muzycznej Yamaha, które odbędą się 10. i 11. grudnia w sali Planetarium Wenus w Zielonej Górze

To nasza szkolna tradycja. Każdego roku, w grudniu i czerwcu, spotykamy się wszyscy aby wspólnie cieszyć się z efektów edukacji muzycznej w naszej szkole wszystkich naszych uczniów. Tym razem mamy przyjemność zaprosić na koncerty grudniowe.
Nasza impreza to niesłychane wydarzenie nie tylko w skali naszego miasta ale i całego kraju. Otóż w ciągu jednego weekendu odbędzie się aż 7 koncertów !!! Na scenie wystąpi ponad 600 artystów (uczniowie, zespoły, zaproszeni goście) !!! Na sali zasiądzie w sumie ponad 2500 widzów !!!

Koncerty mają ogromne znaczenie w życiu naszej szkoły. To jeden z ważniejszych elementów całej edukacji muzycznej - zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy nie tylko do poziomu samych występów ale również oprawy koncertów, które są obsługiwane przez profesjonalną firmę nagłośnieniową oraz oświetleniową. Staramy się zwracać uwagę na każdy szczegół tak aby występy miały jak najlepszą oprawę.


Koncerty podzielone zostały na siedem części:

sobota - 10.12.2022:

godz.13.30 JXC, JSFC, keyboard, skrzypce, wokal

godz.16.00orkiestra gitarowa, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, wokal, keyboard, skrzypce, zespoły

godz.18.30 - keyboard, gitara basowa, gitara elektryczna, wokal, zespoły, skrzypce, perkusja


niedziela- 11.12.2022:

godz.11.30  - JXC, JSFC, skrzypce, wokal

godz.14.00 - Szkraby i Muzyka, Niemowlaki w Krainie Dźwięków, JMC

godz.16.00 - Szkraby i Muzyka, Niemowlaki w Krainie Dźwięków, JMC

godz.18.00 - keyboard, gitara basowa, gitara elektryczna, wokal, zespoły, perkusja


Cegiełki wstępu na koncerty w cenie 30 zł. nabyć można w sekretariacie szkoły YAMAHA. Sprzedaż rozpoczynamy 21. listopada. 

 

 
Początek strony