Jump to content (skip navigation)
 
 

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem placówki Szkoła Muzyczna YAMAHA w Zielonej Górze zatrudni nauczyciela gry na gitarze klasycznej.

Kim jesteśmy?

Szkoły Muzyczne YAMAHA to międzynarodowy system nauczania, który w 44 krajach na świecie kształci ponad 1 milion uczniów!  W Polsce także zyskał dużą popularność. Dzięki doskonale opracowanym materiałom dydaktycznym, kształceniu i doskonaleniu kadry nauczycielskiej sieć Szkół Muzycznych YAMAHA obejmuje obecnie ponad 125 miast w całej Polsce. Od 2004 roku jesteśmy w Zielonej Górze. Od tego czasu nasza firma wypracowała sobie pozycję jednej z najprężniej działających szkół YAMAHA w całej Polsce. Świadczą o tym liczne nagrody i wyróżnienia nadane przez centralę szkół muzycznych YAMAHA. W chwili obecnej jesteśmy najwiąkszą szkołą muzyczną w Zielonej Górze, zatrudniającą prawie dwudziestu nauczycieli.

 

Co oferujemy?

 

 

 Czego oczekujemy?
Szukamy osób dyspozycyjnych, zaangażowanych, dla których praca jest pasją. Ludzi z talentem do przekazywania wiedzy i dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną, metodyczną i predyspozycjami do wykonywania zawodu nauczyciela.

 

Kontakt
Wszystkich zainteresowanych pracą w YSM prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: w.grabowski@grabowski-edukacja.pl lub listownie:
Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Moniuszki 16, 65-001 ZIelona Góra.

 

 
Początek strony