Jump to content (skip navigation)
 
 

Rodzinne Kolędowanie

Rodzinne Kolędowanie ze Szkołą Muzyczną YAMAHA

Święta to wyjątkowy czas. To moment kiedy wszystko zatrzymuje się w miejscu a my mamy więcej niż jedną chwilę na cudowne spotkania z najbliższymi. Święta to również niezapomniane chwile wspólnego kolędowania, którego nie powinno zabraknąć zwłaszcza w rodzinach  naszych uzdolnionych muzycznie uczniów :)Szkoła Muzyczna YAMAHA to jedna wielka rodzina. Chcielibyśmy w tym roku zapoczątkować piękną, być może coroczną tradycję, wspólnego, rodzinnego kolędowania.

Rozpoczynamy zatem zapisy na Rodzinne Kolędowanie ze Szkołą Muzyczną YAMAHA, które odbędzie się 15 stycznia, w niedzielę, w Minibrowarze Haust. Wszystkie rodziny chętne do kolędowania prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres w.grabowski@grabowski-edukacja.pl. W zgłoszeniu prosimy podać:
1. Imiona i nazwiska wykonawców
2. Pełen skład zespołu - instrumenty, wokale
3. Proponowaną kolędę lub piosenkę świąteczną

Czas trwania występu nie może przekroczyć 5 minut. Organizator zapewnia nagłośnienie, odpowiednią ilość mikrofonów, 2 gitary elektroklasyczne, pianino cyfrowe, bongosy. Pozostałe instrumenty artyści organizują samodzielnie. Z uwagi na kameralny charakter imprezy nie przewidujemy występów z wykorzystaniem zestawu perkusyjnego. W doborze kolęd obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Ilość miejsc dla artystów ograniczona do max. 15 rodzin. No to jak ? Kolędujemy ?

 
Początek strony