Jump to content (skip navigation)
 
 

Koncerty czerwcowe uczniów

Serdecznie zapraszamy na koncerty uczniów Szkoły Muzycznej YAMAHA, które odbędą się 10 i 11 czerwca w sali filharmonii zielonogórskiej

To nasza szkolna tradycja. Każdego roku, w grudniu i czerwcu, spotykamy się wszyscy w filharmonii zielonogórskiej aby wspólnie cieszyć się z efektów edukacji muzycznej w naszej szkole wszystkich naszych uczniów. Tym razem mamy przyjemność zaprosić na koncerty czerwcowe.

Nasza impreza to niesłychane wydarzenie nie tylko w skali naszego miasta ale i całego kraju. Otóż w ciągu jednego weekendu odbędzie się aż 6 koncertów !!! Na scenie wystąpi ponad 600 artystów (uczniowie, zespoły, chór, zaproszeni goście) !!! Na sali zasiądzie w sumie ponad 2000 widzów !!! A wszystko to w  filharmonii zielonogórskiej gdzie na codzień występują największe gwiazdy muzyki klasycznej oraz rozrywkowej !!!

Koncerty mają ogromne znaczenie w życiu naszej szkoły. To jeden z ważniejszych elementów całej edukacji muzycznej  - zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych.  Bardzo dużą  uwagę przywiązujemy nie tylko  do poziomu samych występów ale również oprawy koncertów, które są obsługiwane przez profesjonalną firmę nagłośnieniową oraz oświetleniową. Staramy się zwracać uwagę na każdy szczegół tak aby występy miały jak najlepszą oprawę.

Koncerty będą tradycyjnie nagrywane a więc będzie okazja do tego aby po imprezie nabyć płytę DVD z wybranym koncertem.

 

Koncerty podzielone zostały na sześć części:

sobota - 10.06.2017:

godz.14.00 - Junior Music Course, Skrzypce

godz.16.00 -  Keyboard, Gitara, Wokal, Perkusja, Skrzypce

godz. 19.00 - Keyboard, Gitara, Wokal, Perkusja, Skrzypce, Chór, Zespoły

niedziela- 11.06.2017:

godz.13.30 - Junior Extension Course, Junior Step Fundamental Course, Keyboard, Wokal, Skrzypce

godz.16.00 - Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Szkraby i Muzyka

godz.18.00 - Keybard, Gitara, Wokal, Perkusja, Skrzypce, Zespoły, Orkiestra Gitarowa

 

Cegiełki wstępu na koncerty w cenie 15 zł. nabyć można w sekretariacie szkoły YAMAHA. Sprzedaż rozpoczynamy 22 maja ( w poniedziałek).

Regulamin Koncertów - POBIERZ

 

 
Początek strony