Jump to content (skip navigation)
 
 

Koncerty czerwcowe

Serdecznie zapraszamy na koncerty uczniów Szkoły Muzycznej YAMAHA, które odbędą się 9. i 10. czerwca w sali filharmonii zielonogórskiej

To nasza szkolna tradycja. Każdego roku, w grudniu i czerwcu, spotykamy się wszyscy w filharmonii zielonogórskiej aby wspólnie cieszyć się z efektów edukacji muzycznej w naszej szkole wszystkich naszych uczniów. Tym razem mamy przyjemność zaprosić na koncerty czerwcowe.

Nasza impreza to niesłychane wydarzenie nie tylko w skali naszego miasta ale i całego kraju. Otóż w ciągu jednego weekendu odbędzie się aż 7 koncertów !!! Na scenie wystąpi ponad 700 artystów (uczniowie, zespoły, chór, zaproszeni goście) !!! Na sali zasiądzie w sumie ponad 2500 widzów !!! A wszystko to w  filharmonii zielonogórskiej gdzie na codzień występują największe gwiazdy muzyki klasycznej oraz rozrywkowej !!!

Koncerty mają ogromne znaczenie w życiu naszej szkoły. To jeden z ważniejszych elementów całej edukacji muzycznej  - zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych.  Bardzo dużą  uwagę przywiązujemy nie tylko  do poziomu samych występów ale również oprawy koncertów, które są obsługiwane przez profesjonalną firmę nagłośnieniową oraz oświetleniową. Staramy się zwracać uwagę na każdy szczegół tak aby występy miały jak najlepszą oprawę.

Koncerty będą tradycyjnie nagrywane a więc będzie okazja do tego aby po imprezie nabyć płytę DVD z wybranym koncertem.

 

Koncerty podzielone zostały na siedem części:

sobota - 09.06.2018:

godz.13.00 

godz.15.00

godz.17.00

godz. 19.00

niedziela- 10.06.2018:

godz.14.00

godz.16.00

godz.18.00

 

Cegiełki wstępu na koncerty w cenie 15 zł. nabyć można w sekretariacie szkoły YAMAHA. Sprzedaż rozpoczynamy 17 maja ( w czwartek ).

 

 
Początek strony