Jump to content (skip navigation)
 
 

Koncerty świąteczne

Serdecznie zapraszamy na Koncerty Świąteczne uczniów zielonogórskiej Szkoły Muzycznej Yamaha, które odbędą się 14. i 15. grudnia w sali filharmonii zielonogórskiej

To nasza szkolna tradycja. Każdego roku, w grudniu i czerwcu, spotykamy się wszyscy w filharmonii zielonogórskiej aby wspólnie cieszyć się z efektów edukacji muzycznej w naszej szkole wszystkich naszych uczniów. Tym razem mamy przyjemność zaprosić na koncerty grudniowe.
Nasza impreza to niesłychane wydarzenie nie tylko w skali naszego miasta ale i całego kraju. Otóż w ciągu jednego weekendu odbędzie się aż 7 koncertów !!! Na scenie wystąpi ponad 700 artystów (uczniowie, zespoły, zaproszeni goście) !!! Na sali zasiądzie w sumie ponad 2500 widzów !!! A wszystko to w filharmonii zielonogórskiej gdzie na co dzień występują największe gwiazdy muzyki klasycznej oraz rozrywkowej !!!

Koncerty mają ogromne znaczenie w życiu naszej szkoły. To jeden z ważniejszych elementów całej edukacji muzycznej - zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy nie tylko do poziomu samych występów ale również oprawy koncertów, które są obsługiwane przez profesjonalną firmę nagłośnieniową oraz oświetleniową. Staramy się zwracać uwagę na każdy szczegół tak aby występy miały jak najlepszą oprawę.


Koncerty podzielone zostały na siedem części:

sobota - 14.12.2019:

godz.14.00 - Junior Music Course

godz.16.00 - Junior Extension Course, Junior Music Course,Keyboard, Junior Step Fundamental Course, skrzypce

godz.18.30 - keyboard, gitara basowa, gitara elektryczna, wokal, zespoły, skrzypce, perkusja


niedziela- 15.12.2019:

godz.12.00  - keyboard, wokal, gitara basowa, perkusja, gitara elektryczna, zespoły

godz.14.00 - orkiestra gitarowa, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, wokal, keyboard, skrzypce, zespoły

godz.16.00 - Szkraby i Muzyka, Niemowlaki w Krainie Dźwięków

godz.18.30 - orkiestra gitarowa, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, wokal, keyboard, zespoły


Cegiełki wstępu na koncerty w cenie 20 zł. nabyć można w sekretariacie szkoły YAMAHA. Sprzedaż rozpoczynamy 25. listopada.

 
Początek strony