Jump to content (skip navigation)
 
 

Rodzinne Kolędowanie

Święta to wyjątkowy czas. To moment kiedy wszystko zatrzymuje się w miejscu a my mamy więcej niż jedną chwilę na cudowne spotkania z najbliższymi. Święta to również niezapomniane chwile wspólnego kolędowania, którego nie powinno zabraknąć zwłaszcza w rodzinach naszych uzdolnionych muzycznie uczniów :). Szkoła Muzyczna YAMAHA to jedna wielka rodzina. Chcielibyśmy zaprosić do wspólnego śpiewu oraz radosnych, świątecznych chwil spędzonych razem z nami.

Rozpoczynamy zatem zapisy na Rodzinne Kolędowanie ze Szkołą Muzyczną YAMAHA, które odbędzie się 19 stycznia, w niedzielę, o godz.17.00 w klubie muzycznym Fabryka w Zielonej Górze. Wszystkie rodziny chętne do kolędowania prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres w.grabowski@grabowski-edukacja.pl. W zgłoszeniu prosimy podać:
1. Imiona i nazwiska wykonawców
2. Pełen skład zespołu - instrumenty, wokale
3. Proponowaną kolędę lub piosenkę świąteczną

Zgłoszenia przesyłamy najdalej do 5. stycznia !!!

Czas trwania występu nie powinien 5 minut. Zapewniamy nagłośnienie, mikrofony oraz pianino elektroniczne. Pozostałe instrumenty artyści organizują samodzielnie. Z uwagi na kameralny charakter imprezy nie przewidujemy występów z wykorzystaniem zestawu perkusyjnego. W doborze kolęd obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. . No to jak ? Kolędujemy ?

 
Początek strony