Jump to content (skip navigation)
 
 

Koncerty czerwcowe

Z ogromną radością zapraszamy wszystkich na koncerty czerwcowe uczniów Szkoły Muzycznej YAMAHA, które odbędą się 12. i 13. czerwca na plaży ośrodka wypoczynkowego TEMAR w Dąbiu koło Zielonej Góry. Po prawie dwóch latach przerwy wracamy na scenę ! 
To nasza szkolna tradycja. Każdego roku, w grudniu i czerwcu, spotykamy się wszyscy na koncertach szkolnych aby wspólnie cieszyć się z efektów edukacji muzycznej w naszej szkole wszystkich naszych uczniów. Tym razem mamy przyjemność zaprosić na koncerty czerwcowe.
Tegoroczne koncerty będą inne niż wszystkie dotychczasowe. Po raz pierwszy odbędą się poza filharmonią. W dobie obostrzeń oraz zagrożenia Covid 19 tylko koncerty na "wolnym powietrzu" mogą zapewnić Wam bezpieczeństwo a rozległy teren ośrodka Temar pozwoli nam gościć na koncertach Was wszystkich.


Nasza koncerty to niesłychane wydarzenie nie tylko w skali naszego miasta ale i całego kraju. Otóż w ciągu jednego weekendu odbędzie się aż 6 koncertów !!! Na scenie wystąpi ponad 600 artystów (uczniowie, zespoły, zaproszeni goście) !!! Na widowni zasiądzie w sumie ponad 2500 widzów !!! A wszystko to w pięknym i urokliwym miejscu nad  jeziorem w Dąbiu :)

Koncerty mają ogromne znaczenie w życiu naszej szkoły. To jeden z ważniejszych elementów całej edukacji muzycznej - zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy nie tylko do poziomu samych występów ale również oprawy koncertów, które są obsługiwane przez profesjonalną firmę nagłośnieniową oraz oświetleniową. Staramy się zwracać uwagę na każdy szczegół tak aby występy miały jak najlepszą oprawę. Tegoroczne koncerty czerwcowe nabierają również dodatkowego znaczenia. W całości będą dedykowane Ani Orłowskiej z Zielonej Góry chorującej na SMA. Podczas koncertów przeprowadzimy liczne licytacje z których całkowity dochód przeznaczony zostanie na pomoc Ani. Na wszystkich chętnych do udziału w licytacjach będą czekać fanty od wielu znanych osobistości ze świata sportu, muzyki, sztuki, polityki.

Koncerty podzielone zostały na sześć części:

sobota - 12.06.2021:

godz.13.00 - uczniowie programów JMC, JXC oraz JSFC

godz.16.00 - uczniowie programów instrumentalnych oraz wokaliści

godz.19.00 - uczniowie programów instrumentalnych oraz wokaliści


niedziela- 13.06.2021:
 
godz.13.00 - JXC, JSFC oraz uczniowie programów instrumentlanych i wokalnych

godz.16.00 - szkraby i niemowlaki

godz.19.00 - uczniowie programów instrumentalnych oraz wokaliści

Koncerty odbędą się z zachowaniem wszystkich  obostrzeń oraz wytycznych  obowiązujących dla tego typu imprez w związku z zagrożeniem Covid 19. Szczegóły dotyczące wszystkich zasad oraz obostrzeń obowiązujących w trakcie imprezy przekażemy  Państwu bienawem.
Cegiełki wstępu na koncerty w cenie 25 zł. nabyć można w sekretariacie szkoły YAMAHA. Sprzedaż rozpoczynamy 24. maja .

 

 

 
Początek strony