Jump to content (skip navigation)
 
 

Koncerty - informacje organizacyjne

Po prawie 18 miesiącach przerwy z ogromną radością wracamy ponownie na scenę. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że nasi wspaniali uczniowie będą mogli ponownie zaprezentować efekty swojej nauki w Szkole Muzycznej Yamaha  na profesjonalnej scenie podczas koncertów uczniów.   Nasza doroczna impreza odbędzie się tym razem na urokliwej plaży ośrodka TEMAR w Dąbiu pod Zieloną Górą.  Poniżej przedstawiamy Państwu wiele bardzo ważnych informacji koncertowych. Prosimy, aby się z nimi dokładnie zapoznać. Ułatwi  nam to sprawne przeprowadzenie całej imprezy oraz udzieli odpowiedzi na wiele Państwa pytań.

 

GODZINY KONCERTÓW:

Każdy z nauczycieli przekaże Państwu podczas najbliższych zajęć dokładną datę oraz godzinę koncertu, na którym wystąpi  Państwa dziecko. W razie jakichkolwiek pytań  lub wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły.

 

BILETY NA KONCERT – WAŻNE INFORMACJE

Bilety na każdy z koncertów nabyć będzie można od najbliższego poniedziałku w cenie 25 zł. w sekretariacie Szkoły Yamaha. Ze względu na bardzo rozległy teren ośrodka TEMAR oraz obowiązku sporządzenia pełnej listy gości naszych koncertów każdy bilet będzie składać się z :

  1. Opaski na rękę w odpowiednim kolorze dzięki której wejdziecie do specjalnie wydzielonej strefy koncertowej na plaży na terenie ośrodka TEMAR.  Każdy gość oraz  artysta musi posiadać ze sobą opaskę w kolorze odpowiadającym danemu koncertowi:

 

  1. 2. Karty elektronicznej TEMAR dzięki, której wejdziecie na teren całego ośrodka . Karta będzie Wam niezbędna do przejścia przez elektroniczny kołowrotek (bramkę) przy głównym wejściu na ośrodek.  Uwaga. Istnieje możliwość przypisania wejścia kilku osób do jednej karty. Nie trzeba osobnych kart dla całej rodziny.  Informacje na ten temat prosimy zgłaszać w sekretariacie szkoły w trakcie zakupu biletów.

 

  1. 3. Specjalnego oświadczenia uczestnika koncertu dotyczącego stanu zdrowia oraz udostępnienia danych osobowych organizatorowi koncertów, które będziecie musieli Państwo przekazać przy wejściu do strefy koncertowej. Ze wzorem oświadczenia możecie się Państwo zapoznać TUTAJ.  Złożenie oświadczenia wymagane będzie zarówno od uczniów jak i od wszystkich gości koncertowych.  Oświadczenie związane jest z obowiązkiem nałożonym na organizatorów tego typu imprez w trakcie trwania pandemii Covid 19.

 

A więc podsumowując. Każdy z uczestników musi posiadać :

  1. opaskę na ręką w kolorze odpowiadającym danemu koncertowi,
  2. kartę elektroniczną TEMAR dzięki, której wejdzie na teren całego ośrodka
  3. oświadczenie uczestnika koncertu

Wszystko to otrzymacie w trakcie zakupu biletów  w sekretariacie szkoły.

 

BILETY NA KONCERT – BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DLA ARTYSTÓW  :

Jak co roku każdy z uczniów otrzyma od nas również dwie bezpłatne wejściówki na koncert  – jedną dla siebie, drugą dla dowolnej osoby. Pozostałe bilety do nabycia będą w sekretariacie szkoły. Bardzo ważna informacja.  W zestawie dla każdego artysty będzie jedna karta elektroniczna TEMAR ( zaprogramowana na wejście na ośrodek dwóch osób) oraz dwie opaski na dany koncert.

Biletów nie będzie można zakupić w dniu koncertów w Dąbiu.  Będą one do nabycia wyłącznie w sekretariacie szkoły do dnia 11. czerwca.

Przypominamy jednocześnie, iż szkoła nie prowadzi jakiejkolwiek rezerwacji biletów.

 

POGODA

Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i spotkamy się w pięknych, czerwcowych, słonecznych  nastrojach. Gdyby jednak w dniu koncertu  pojawiły się „zjawiska” takie jak nagła burza, huragan, lub jakiekolwiek inne, które  uniemożliwiłyby bezpieczne przeprowadzenie imprezy , koncerty mogą zostać przesunięte (np. o jedną godzinę) lub też odwołane o czym natychmiast poinformujemy na stronie internetowej www.yamaha.zgora.pl oraz na naszym profilu na FB.  W razie odwołania koncertów, zgodnie z regulaminem imprezy, wszystkie należności za bilety zostaną Państwu zwrócone.

W przypadku słonecznej pogody sugerujemy, aby zaopatrzyć się w nakrycie głowy, krem z filtrem. Teren koncertu jest odkryty i może być  mocno nasłoneczniony.

 

CAŁY DZIEŃ NAD JEZIOREM

Z radością przekazujemy Państwu informację ,iż dzięki współpracy Szkoły Yamaha z ośrodkiem TEMAR w Dąbiu w cenie biletu koncertowego otrzymujecie Państwo możliwość całodniowego pobytu na terenie ośrodka TEMAR. Możecie skorzystać z plaży, urządzić sobie rodzinny piknik :). 

Przekazujemy również informację, iż możecie zarejestrować swoją kartę elektroniczną TEMAR na stronie ośrodka - https://kompleksdabie.pl/ Dzięki temu będziecie mogli skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert przygotowanych przez ośrodek TEMAR. Rejestracja karty jest oczywiście dobrowolna i będzie możliwa od dnia 1. czerwca.

 

GRAMY DLA ANI

Tegoroczne koncerty czerwcowe dedykowane będą dzielnej Ani z Zielonej Góry chorującej na SMA. Podczas koncertów odbędzie się wiele licytacji. Na terenie ośrodka odbędzie się  specjalny kiermasz dla Ani . Będą również charytatywne sesje fotograficzne. Gorąco liczymy na Wasze zaangażowanie oraz wsparcie dla dzielnej Ani :).

 

PARKING

Przyjeżdżając do Dąbia możecie Państwo skorzystać z bezpłatnych miejsc parkingowych w okolicy ośrodka lub z płatnego parkingu bezpośrednio przy ośrodku. Sugerujemy, aby pojawić się na miejscu z odpowiednim wyprzedzeniem. W przypadku ciepłego dnia w okolicy jeziora może pojawić się bardzo duża ilość turystów i szybkie dotarcie do ośrodka może być nieco utrudnione.

Życzymy Państwu wielu niezapomnianych wrażeń koncertowych. Po raz pierwszy organizujemy imprezę na otwartym terenie z tak ogromnym rozmachem. Postaramy się jak zawsze dopiąć wszystko na „ostatni” guzik,  jeżeli jednak coś  nas  zaskoczy, bardzo prosimy o wyrozumiałość ;).

 

REGULAMIN IMPREZY

Bardzo prosimy o  zapoznanie się z regulaminem koncertów czerwcowcyh, który znajdziecie Państwo TUTAJ. Udział w imprezie stanowi potwierdzenie zapoznania się, zrozumienia oraz zobowiązanie do zastosowania się do niniejszego regulaminu.

 

 

Do zobaczenia w Dąbiu :)

 

 
Początek strony