Jump to content (skip navigation)
 
 

Koncerty czerwcowe

Z ogromną radością zapraszamy wszystkich na koncerty czerwcowe uczniów Szkoły Muzycznej YAMAHA, które odbędą się 11. i 12. czerwca na plaży ośrodka wypoczynkowego TEMAR w Dąbiu koło Zielonej Góry.
To nasza szkolna tradycja. Każdego roku, w grudniu i czerwcu, spotykamy się wszyscy na koncertach szkolnych aby wspólnie cieszyć się z efektów edukacji muzycznej w naszej szkole wszystkich naszych uczniów. Tym razem mamy przyjemność zaprosić na koncerty czerwcowe.

Nasza koncerty to niesłychane wydarzenie nie tylko w skali naszego miasta ale i całego kraju. Otóż w ciągu jednego weekendu odbędzie się aż 6 koncertów !!! Na scenie wystąpi ponad 600 artystów (uczniowie, zespoły, zaproszeni goście) !!! Na widowni zasiądzie w sumie ponad 2500 widzów !!! A wszystko to w pięknym i urokliwym miejscu nad  jeziorem w Dąbiu :)

Koncerty mają ogromne znaczenie w życiu naszej szkoły. To jeden z ważniejszych elementów całej edukacji muzycznej - zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy nie tylko do poziomu samych występów ale również oprawy koncertów, które są obsługiwane przez profesjonalną firmę nagłośnieniową oraz oświetleniową. Staramy się zwracać uwagę na każdy szczegół tak aby występy miały jak najlepszą oprawę. Jesteśmy przekonani, że razem z Wami stworzymy ponownie niezapomniany muzyczny weekend !

Koncerty podzielone zostały na sześć części:

sobota - 11.06.2022:

godz.13.00 - uczniowie programów JMC, JXC oraz JSFC

godz.15.30 - uczniowie programów instrumentalnych oraz wokaliści

godz.18.00 - uczniowie programów instrumentalnych oraz wokaliści


niedziela- 12.06.2022:
 
godz.13.00 - JXC, JSFC oraz uczniowie programów instrumentlanych i wokalnych

godz.15.30 - szkraby, niemowlaki , MW , młodsze grupy z programu JMC

godz.18.00 - uczniowie programów instrumentalnych oraz wokaliści

 
Cegiełki wstępu na koncerty w cenie 30 zł. nabyć można w sekretariacie szkoły YAMAHA. Sprzedaż rozpoczynamy 23. maja .

 
Początek strony