Jump to content (skip navigation)
 
 

Koncerty czerwcowe

Serdecznie zapraszamy na Koncerty Czerwcowe  uczniów zielonogórskiej Szkoły Muzycznej Yamaha, które odbędą się 17. i 18. czerwca w sali Planetarium Wenus w Zielonej Górze

To nasza szkolna tradycja. Każdego roku, w grudniu i czerwcu, spotykamy się wszyscy aby wspólnie cieszyć się z efektów edukacji muzycznej w naszej szkole wszystkich naszych uczniów. Tym razem mamy przyjemność zaprosić na koncerty czerwcowe.
Nasza impreza to niesłychane wydarzenie nie tylko w skali naszego miasta ale i całego kraju. Otóż w ciągu jednego weekendu odbędzie się aż 6 koncertów !!! Na scenie wystąpi ponad 600 artystów (uczniowie, zespoły, zaproszeni goście) !!! Na sali zasiądzie w sumie ponad 2500 widzów !!!

Koncerty mają ogromne znaczenie w życiu naszej szkoły. To jeden z ważniejszych elementów całej edukacji muzycznej - zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy nie tylko do poziomu samych występów ale również oprawy koncertów, które są obsługiwane przez profesjonalną firmę nagłośnieniową oraz oświetleniową. Staramy się zwracać uwagę na każdy szczegół tak aby występy miały jak najlepszą oprawę.


Koncerty podzielone zostały na sześć części:

17.06.2023 (sobota)

godz. 13.00 - JMC, JXC, JSFC, wokal

godz.15.30 - gitara klasyczna, keyboard, wokal, perkusja, zespoły

godz. 18.00 - wokal, gitara klasyczna, keyboard, zespoły, skrzypce

18.06.2023 (niedziela)

godz. 13.30 - JMC, JXC, JSFC, wokal, skrzypce

godz.16.00 - JMC, Szkraby i Muzyka, Niemowlaki w Krainie Dźwięków

godz.18.00-  wokal, gitara klasyczna, keyboard, zespoły, skrzypce

 

Cegiełki wstępu na koncerty w cenie 35 zł. nabyć można w sekretariacie szkoły YAMAHA. Sprzedaż rozpoczynamy 25. maja . W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły - 68 325 73 44, biuro@yamaha.zgora.pl

 

 

 
Początek strony