Jump to content (skip navigation)
 
 

Koncerty jubileuszowe

Serdecznie zapraszamy na Koncerty Jubileuszowe uczniów zielonogórskiej Szkoły Muzycznej Yamaha, które odbędą się 08. i 09. czerwca w sali Planetarium Wenus w Zielonej Górze

To nasza szkolna tradycja. Każdego roku, w grudniu i czerwcu, spotykamy się wszyscy aby wspólnie cieszyć się z efektów edukacji muzycznej w naszej szkole wszystkich naszych uczniów. Tym razem okazja jest szczególna gdyż mamy przyjemność zaprosić na koncerty jubileuszowe z okazji 20 lecia istnienia Szkoły Muzycznej Yamaha.

Nasza impreza to niesłychane wydarzenie nie tylko w skali naszego miasta ale i całego kraju. Otóż w ciągu jednego weekendu odbędzie się aż 6 koncertów !!! Na scenie wystąpi ponad 600 artystów (uczniowie, zespoły, zaproszeni goście, absolwenci szkoły) !!! Na sali zasiądzie w sumie ponad 2500 widzów !!!

Koncerty mają ogromne znaczenie w życiu naszej szkoły. To jeden z ważniejszych elementów całej edukacji muzycznej - zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy nie tylko do poziomu samych występów ale również oprawy koncertów, które są obsługiwane przez profesjonalną firmę nagłośnieniową oraz oświetleniową. Staramy się zwracać uwagę na każdy szczegół tak aby występy miały jak najlepszą oprawę.
 
Koncerty podzielone zostały na sześć części:

08.06.2024 (sobota)

  • godz.14.00 - gitara klasyczna, keyboard, wokal, perkusja, zespoły
  • godz. 18.30 - wokal, gitara klasyczna, keyboard, zespoły, skrzypce

09.06.2024 (niedziela)

  • godz. 11.00 - JMC, JXC, JSFC, wokal, skrzypce
  • godz. 13.30 - JMC, JXC, JSFC, wokal, skrzypce
  • godz.16.00 - JMC, Szkraby i Muzyka, Niemowlaki w Krainie Dźwięków
  • godz.18.00- wokal, gitara klasyczna, keyboard, zespoły, skrzypce
 
Cegiełki wstępu na koncerty nabyć można w cenie 39 zł. w sekretariacie szkoły YAMAHA. Sprzedaż rozpoczynamy 16. maja . W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły - 68 325 73 44, biuro@yamaha.zgora.pl
 
 

 
 
Początek strony