Jump to content (skip navigation)
 
 

Koncerty Świąteczne

Serdecznie zapraszamy na Koncerty Świąteczne uczniów zielonogórskiej Szkoły Muzycznej Yamaha, które odbędą się 18. i 19. grudnia w sali Planetarium Wenus w Zielonej Górze

To nasza szkolna tradycja. Każdego roku, w grudniu i czerwcu, spotykamy się wszyscy aby wspólnie cieszyć się z efektów edukacji muzycznej w naszej szkole wszystkich naszych uczniów. Tym razem mamy przyjemność zaprosić na koncerty grudniowe.
Nasza impreza to niesłychane wydarzenie nie tylko w skali naszego miasta ale i całego kraju. Otóż w ciągu jednego weekendu odbędzie się aż 7 koncertów !!! Na scenie wystąpi ponad 600 artystów (uczniowie, zespoły, zaproszeni goście) !!! Na sali zasiądzie w sumie ponad 2500 widzów !!!

Koncerty mają ogromne znaczenie w życiu naszej szkoły. To jeden z ważniejszych elementów całej edukacji muzycznej - zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy nie tylko do poziomu samych występów ale również oprawy koncertów, które są obsługiwane przez profesjonalną firmę nagłośnieniową oraz oświetleniową. Staramy się zwracać uwagę na każdy szczegół tak aby występy miały jak najlepszą oprawę.


Koncerty podzielone zostały na siedem części:

sobota - 18.12.2021:

godz.14.00 - JMC, JXC, JSFC

godz.16.00orkiestra gitarowa, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, wokal, keyboard, skrzypce, zespoły

godz.18.30 - keyboard, gitara basowa, gitara elektryczna, wokal, zespoły, skrzypce, perkusja


niedziela- 19.12.2021:

godz.11.30  - JMC, JXC, JSFC

godz.13.30 - keyboard, skrzypce, JXC, JSFC, wokal

godz.16.00 - Szkraby i Muzyka, Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Music Wonderland

godz.18.00 - keyboard, gitara basowa, gitara elektryczna, wokal, zespoły, perkusja


Cegiełki wstępu na koncerty w cenie 25 zł. nabyć można w sekretariacie szkoły YAMAHA. Sprzedaż rozpoczynamy 29. listopada. Koncerty odbędą się z zachowaniem wszystkich  obostrzeń oraz wytycznych  obowiązujących dla tego typu imprez w związku z zagrożeniem Covid 19. Na terenie całego budynku Planetarium obowiązuje nakaz używania maseczek ochronnych.

 
Początek strony